Esqueen.pl - Blog o prezentach i zabawkach

Wózek spacerowy Lionelo Liv
Dziecko Niemowlak Wózki

Wybór odpowiedniego wózka spacerowego

Przy wyborze odpowiedniego wózka spacerowego warto kierować się nie tylko kwestią jego designu i wyglądu zgodnego z obowiązującymi trendami.

Choć nie ukrywajmy – wygląd wózka również odgrywa znaczną rolę, jak również jego kolorystyka, jednak są pewne bardziej istotne kryteria, które warto wziąć pod uwagę. Na pierwszym miejscu powinny znajdować się kwestie praktyczne – tu warto wziąć pod uwagę również potrzeby.
Wózek spacerowy jest jednym z dosyć bardziej eksploatowanych sprzętów. Warto w tym celu zapoznać się z oferta modeli wózków znajdujących się na stronach między innymi firm Lionelo i Caretero. Warto wybrać również taki wózek, który można łatwo złożyć, co jest niezwykle pomocne przy konieczności przewożenia wózka w różnego rodzaju pojazdach. Wózek caretero titan

 

Należy także zwrócić uwagę na to, jakie zabezpieczenia są stosowane w celu utrzymania dziecka w wózku – ale tak, by nie ograniczyć w jakiś znaczący sposób motoryki dziecka. Chodzi o to, by przy wózku była nie tylko rama z przodu, ale też pasy, którymi można przypiąć dziecko, by nie wypadło.