Esqueen.pl - Blog o prezentach i zabawkach

wózek wielofunkcyjny quinny
Dziecko Niemowlak Wózki

Wózki spacerowe Quinny – solidne spacerówki na lata

Każdy z wózków znajdujących się w ofercie marki Quinny został wykonany z wysokiej jakości materiałów. Oznacza to, że nie będą na nich widoczne ślady użytkowania nawet, jeżeli z wózków będzie się korzystało w bardzo intensywny sposób. Jest to ich niewątpliwa zaleta, która sprawia, że są one bardzo częstym wyborem wielu rodziców.

Wybrane modele posiadają możliwość dwustronnego montażu siedziska. Można ustawić je przodem do rodzica, jak i tyłem do rodzica – wszystko zależy od tego, jakie mamy w tym zakresie upodobania, i jak nasze dziecko woli. Jeżeli chcemy, aby maluszek obserwował świat, lepiej ustawić siedzisko tyłem do nas. Natomiast jeżeli chcemy zadbać o komfort dziecka, które będzie cały czas nas widziało, wtedy możemy ustawić siedzisko przodem do siebie.

 

Każdy z wózków jest bardzo prosty w obsłudze. Nie sprawia żadnych problemów jego składanie, ani rozkładanie. Poradzi sobie z tym każdy. Wózki spacerowe wyposażone są w możliwość regulacji siedziska. Oznacza to, że gdy dziecko poczuje się senne, można rozłożyć siedzisko do pozycji leżącej.

Natomiast, gdy już się wyśpi i będzie chciało ponownie obserwować to, co dzieje się wokół, można powrócić do pozycji siedzącej. Niektóre modele dają także możliwość ustawiania siedziska w pozycji półleżącej. Lekkie i szerokie, piankowe koła sprawiają, że dziecko siedzące w wózku nie będzie odczuwało żadnego dyskomfortu związanego z poruszaniem się po nierównym terenie.

Wygodne, ergonomiczne uchwyty, jakie posiada wózek zapewniają prawidłowe jego prowadzenie. Rodzic nie będzie męczył się podczas spaceru, ani nie będą go bolały dłonie od trzymania uchwytów.