Esqueen.pl - Blog o prezentach i zabawkach

Tablet Overmax NewBase 2- kolejne odcienie 7 cali
Bez kategorii Uczeń

Tablet Overmax NewBase 2- kolejne odcienie 7 cali

 

W przypadku swojego nowego produktu, producenci postarali się o zastąpienie jednordzeniowego procesora Rockchip RK2928, dwurdzeniowym ATM7023 o częstotliwości taktowania 1,2GHz. Pamięć RAM z 512 MB zwiększono do 1 GB, zaś pamięć wewnętrzną z 4GB do 8GB.

 

Tablet Overmax NewBase 2 pracuje w oparciu o system operacyjny Android 4.1 Jelly Bean. Trzeba przyznać, że system na nowym tablecie Overmaxa działa naprawdę żwawo. Ponadto tablet został wyposażony w przednią kamerę o matrycy 0,3 Mpx, moduł sieci bezprzewodowej Wi-Fi, baterię o pojemności 2800 mAh oraz porty microUSB, HDMI, oraz 3,5 mm jack audio.

 

Producenci Overmax NewBase 2, tak jak w przypadku poprzedniego Overmax NewBase, pozostawili swoim klientom szeroki zakres wyboru spośród wielu wersji kolorystycznych urządzenia. Na rynku pojawił się bowiem Overmax NewBase 2 w kolorze niebieskim, różowym, zielonym, czerwonym, szarym- grafitowym, oraz bardziej klasycznym czarnym i białym.

 

Ze względu na swoje kompaktowe wymiary, ciekawe propozycje kolorystyczne i stosunkowo niska cenę, można przypuszczać, że Overmax NewBase 2 znajdzie dość pokaźne grono użytkowników, co z kolei odsunie w czasie zmierzch ery 7 calowych tabletów.