Esqueen.pl - Blog o prezentach i zabawkach

Samsung Galaxy Tab - porównanie
Bez kategorii Uczeń

Samsung Galaxy Tab – porównanie

Samsung Galaxy Tab – porównanie

Wielu z Nas jest podekscytowanych samym faktem, że jest to bardzo poręczne urządzenie o wiele lżejsze od laptopa czy PC. W tym artykule będziesz mógł dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy związanych z tabletami Galaxy, które pozwolą Ci podjąć właściwą decyzję przed ich zakupem. To jest najlepsze miejsce, aby dokonać wyboru.

 

Samsung Galaxy Tab 2 – tablet 7 calowy

To 7 calowy tablet o rozdzielczości ekranu 1024 x 600 pikseli wykonanego z bardzo wysokiej jakości materiału. Widząc na jego obrazie np kwiatka mamy wrażenie, że jest on żywy i kwitnie przed Nami. Tablet ten posiada również pamięć 8 GB i Wi-Fi dzięki czemu nie musimy martwić się o dostęp do Internetu. Jest on tak poręczny, że możemy zabrać go w każde miejsce i o każdej porze.

 

Samsung Galaxy Tab 2 – tabet 10,1-calowy, Wi-Fi

Jeśli jednak szukasz tabletu o większym ekranie i wyższej rozdzielczości ten będzie doskonały. Jest on bowiem wystarczająco duży dla tych którzy kochają większy ekran. Jego rozdzielczość wynosi 1280 x 800 pikseli. Posiada pamięć 16 GB. Jest to tablet idealny zarówno dla biznesmenów jak i zwykłych ludzi czy osób uczących się. Bez problemu można zapisać na nim ważne dokumenty jak i wiele innych potrzebnych Nam rzeczy.

 

Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus 32GB

Rozdzielczoś tego tabletu wynosi 1024 x 600, a wielkość jego pamięci to 32 GB. Główną zaletą Samsunga Galaxy Tab 7.0 jest opcia TV. Posiada on również dużo gier, możliwość przeglądania jednocześnie wielu stron internetowych czy chociażby Adobe Flash Player.