Esqueen.pl - Blog o prezentach i zabawkach

rowerek biegowy lionelo dan
Dziecko Promocje Rowerki

Rowerki biegowe dostępne na krajowym rynku

Rowerki biegowe Milly Mally

Odznaczają się nowoczesnym designem i autorskimi rozwiązaniami technicznymi, które sprawiają, że korzystanie z nich przez dziecko, szczególnie to najmłodsze, będzie niezwykle komfortowe. Drewniane rowerki biegowe Duplo (do kupienia na techsat24.pl) to klasa sama w sobie. Wykonane z trwałej sklejki i pomalowane ekologiczną farba w aż 10 atrakcyjnych wzorów sprawiają, że dziecko pokocha je już od pierwszego wejrzenia.

Wartym szczególnego polecenia modelem jest nowoczesny rowerek biegowy Young. Dzięki solidnej, metalowej konstrukcji i wykonania z najlepszych materiałów, nic złego się z nimi nie będzie działo, nawet jeżeli dziecko nie będzie się zbyt delikatnie z nimi obchodziło. Dodatkowo ma gumowe, pompowane koła. Najnowszym modelem z kolekcji rowerków biegowych tej polskiej firmy jest Dragan – propozycja przeznaczona już dla dwulatków. Bardzo niska rama, oraz zastosowany układ ogranicznika kierownicy sprawiają, że już nawet najmłodsze, 2 i 3 letnie dzieci są całkowicie bezpieczne. A do tego są naprawdę piękne.

Rowerki Biegowe Lionelo

Lionelo tworzy zaawansowane technologicznie produkty, które są dostosowane do potrzeb maluszków i ich rodziców. Rowerki biegowe Lionelo posiadają europejski atest SGS potwierdzający ich wysoką jakość i bezpieczeństwo korzystania. Ich jakość potwierdza długa, bo aż 5 letnia gwarancja. Aktualnie w ofercie Lionelo są dostępne: drewniany rowerek biegowy Casper, tanie i proste rowerki na piankowych kołach Fin i Dan (z naprawdę atrakcyjną szata graficzną, oraz nowoczesny metalowy rowerek biegowy Lionelo Ben na pompowanych, 12 calowych kołach. Serdecznie polecamy!

rowerek_biegowy_lionelo_dan_wymiary

 

Rowerki biegowe Toyz

W ofercie marki można znaleźć rowerki biegowe wykonane z drewna lub metalu. Obydwa rowerki zapewnią dziecku możliwość rozwijania umiejętności jazdy na rowerze. Przygotują je do trzymania odpowiedniej pozycji. Drewniana wersja rowerków biegowych posiada prostą ramę, wygodne siedzisko i bezpieczną kierownicę. Dostępne modele są również wyposażone w pompowane, łożyskowane koła, które zapewniają komfort jazdy. Maluchy napędzają rower poprzez odpychanie się nóżkami od podłoża.