Esqueen.pl - Blog o prezentach i zabawkach

Niemowlak

Stwórz domowy plac zabaw z kojcem FUN od Milly Mally

Małe dzieci uwielbiają zabawę w domu. Chcą mieć swoją domową przestrzeń do swobodnego u przyjemnego spędzania beztroskiego dzieciństwa. W tym celu powstał kojec FUN.

Milly Mally FUN Kojec

FUN to kojec, który powstał w celu zabezpieczenia zabaw dziecka. Posiada kwadratowy kształt zapewniający swobodę ruchów i przyjemne spędzanie czasu przez malucha. Kojec odznacza się nowoczesnym designem i wykonaniem z najwyższej jakości materiałów. Pozwala to na korzystanie z niego przez bardzo długi czas.

Kojec posiada otwierany bok przez który dziecko może samodzielnie wejść do środka. Może korzystać z kojca wtedy, gdy ma na to ochotę, co na pewno jest bardzo dobrym rozwiązaniem zapewniającym maluchowi dużą swobodę. Dzięki przejrzystej siatce umieszczonej na jego bokach dziecko może obserwować wszystko co dzieje się wokół niego. Nie czuje się zamknięte w jego wnętrzu. FUN posiada miękki materac zapewniający komfort maluchowi. Wykonany jest z łatwej do czyszczenia tapicerki. Szybkie i łatwe składanie pozwala na zabranie kojca w dowolną podróż. Do zestawu dołączono torbę do transportu.

Dane techniczne
• Wymiary zewnętrzne: 100x100cm
• Wysokość od podłogi: 75 cm
• Wymiary po złożeniu: 22x21x95cm