Esqueen.pl - Blog o prezentach i zabawkach

Niemowlak

Jaki prezent dla świeżo upieczonych mam

Osoby nie posiadające dzieci nie mają często dobrego rozeznania w temacie tego, co może przydać się świeżo upieczonej mamie i samemu maleństwu. Nawet jeśli ma się dzieci, nie wie się nieraz czy dana osoba podchodzi tak samo do wychowania dziecka, czy może jest przeciwna stosowaniu określonych produktów.

Wybór prezentu nie jest więc tak łatwą sprawą, jak mogłoby się wydawać, kiedy patrzy się na atrakcyjne i obszerne zaopatrzenie sklepów z artykułami dla dzieci.

Oczywiście można podpytać co byłoby najlepszym wyborem, niektórzy jednak mają opory ze wskazaniem, co chciałyby dostać. Pomysłów jest mnóstwo, od zabawek, przez produkty o typowo praktycznym charakterze, po przedmioty dedykowane typowo kobiecej naturze.

Bardzo atrakcyjnym i pożądanym przez rodziców niemowląt prezentem jest elektryczna kołyska dla dzieci firmy Milly Mally.

kolyska-milly-mally

Mając jakiekolwiek wątpliwości względem tego, czy po dany produkt można sięgnąć lub obawiając się, że może być nieodpowiedni, zawsze można wybrać coś z szerokiej palety produktów uniwersalnych, neutralnych w wydźwięku. Takie rozwiązanie sprawdzi się, jeśli z obdarowaną osobą nie jest się bardzo blisko, na tyle, że nie jest się pewnym co jej się spodoba. Nie ma wtedy zbyt dużego ryzyka, że prezent okaże się niewłaściwy.

Równie atrakcyjnym prezentem może być wózek spacerowy Lionelo , np. popularny model Emma

Komfortowa spacerówka Lionelo Emma

Czymś, co zawsze się przyda, i co jest niezbędne dla każdej mamy, niezależnie od jej poglądów i podejścia do opieki nad dzieckiem, są pieluchy. Jest to coś, co u każdego maluch będzie praktycznie zastosowane. Jest to także coś, co rodzice wciąż muszą kupować, i czego co chwilę brakuje, każda wręczona ilość będzie więc dla rodziców prawdziwą pomocą. Nie będzie też drażnić, jak kolejne ubranko, którego nie zdąży się założyć czy kolejna zabawka, tonąca w nadmiarze pośród innych.

Wybierając je, trzeba tylko zwrócić uwagę na rozmiar, każde bowiem dedykowane są określonej grupie wagowej malca. Mając wątpliwość, lepiej kupić trochę większe, niż za małe, najwyżej spokojnie poczekają, aż nadejdzie ich czas.

 

Aby uatrakcyjnić formę prezentu i mile zaskoczyć, pieluszki mogą być wręczone w formie pieluszkowego wózka, choć nie wiadomo czy rodzice nie będą wtedy woleli cieszyć nim oczu.