Esqueen.pl - Blog o prezentach i zabawkach

Fotelik 9-36 Lionelo nico
Dziecko Foteliki samochodowe

Popularne uniwersalne foteliki samochodowe 9-36kg

Przewożenie dzieci w fotelikach, to konieczność. Bezpieczeństwo i ochrona w razie wypadku, są bardzo istotne, dlatego nie możemy o nich zapominać ani oszczędzać pieniędzy na ich zakupie. Wszystkie powyższe modele, są bezpieczne i komfortowe, a co najważniejsze można je użytkować przez nawet kilka lat. Sprawia, to że nie musimy kupować nowych fotelików, tracić czas na zakupy i poszukiwania. Wystarczy jeden zakup na długi czas.

Różne rodzaje fotelików

Do wyboru mamy bardzo wiele modeli oraz rodzajów fotelików. Istnieją takie, które są zalecane dla noworodków, dla rocznych i kilkuletnich maluchów lub starszych dzieci. Wraz ze wzrostem dziecka należy takie foteliki wymieniać, by zapewnić komfort oraz pełną ochronę. Ciekawym rozwiązaniem, są dzisiaj foteliki, które można używać przez dłuższy okres życia naszego dziecka z przedziału 9-36kg.lionelo-jasper-szary-isofix

 

Przykładowym modelem, jest Sem firmy Lionelo. Do wyboru, są różne opcje kolorystyczne, co pozwala dostosować fotelik do wyglądu samochodu, czy upodobań dziecka. Regulowana wysokość zapewnia, że wraz ze wzrostem naszego dziecka fotelik będzie nadal dopasowany do jego potrzeb. Regulowany zagłówek oraz pasy bezpieczeństwa zapewniają pewną ochronę oraz możliwość użytkowania przez długi czas tego samego fotelika.
Jeśli interesuje Cię właściwy dobór fotelika samochodowego Zobacz ten poradnik!